spadiora blog pakowanie zamówień

Pakowanie zamówień, czyli jak wyglądają paczki Spadiory

Bezpieczeństwo i estetyka – to idee, które przyświecają nam kiedy pada hasło – pakowanie zamówień. Bardzo zależy nam na tym, żeby nasze produkty dostarczane były w idealnym, nienaruszonym stanie, ale to nie wszystko. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy i pragniemy wyrażać to na wszystkich etapach zakupów w naszym sklepie. Chcemy, żebyście mogli zachwycić się już w chwili, gdy paczka trafi w Wasze ręce. Co to oznacza?

Każde zamówienie pakowane jest na prezent – bez żadnych dodatkowych kosztów

pakowanie zamówień

Radość z zakupów na każdym etapie

Luksus wymaga odpowiedniej oprawy, a paczki Spadiory to prawdziwa uczta dla zmysłów. Zależy nam, abyście doświadczali radości i przyjemności z zakupów na każdym etapie, tak więc nasze opakowania to piękne kolory, przyjemna w dotyku faktura, a nawet delikatny zapach otulający kupione produky. 

Ponadto każda paczka może zawierać dodatkowe niespodzianki, takie jak próbki produktów zaprzyjaźnionych marek czy specjalne rabaty na kolejne zakupy. Oferujemy Ci również możliwość personalizacji zamówień. Jeśli chcesz dołączyć życzenia – wyślij nam treść w komentarzu do zamówienia. 

Idealne na prezent

Prezent to nie tylko niebanalna zawartość, ale też wyjątkowe opakowanie, niestety znalezienie odpowiedniego pudełka lub samodzielne pakowanie prezentów w papier to nie lada wyzwanie. Kiedy zamawiasz w Spadiorze – my robimy to za Ciebie. Dzięki temu nie tylko masz pewność, że wszystko do siebie pasuje i wygląda doskonale, ale też oszczędzisz czas, którego obecnie brakuje każdemu z nas. 

Oczywiście nie musisz martwić się, że obdarowywana osoba znajdzie w paczce paragon, gdyż do każdego zamówienia wystawiamy fakturę, którą przesyłamy na podany przez Ciebie adres email.  

A może masz chęć kupić za jednym razem więcej prezentów i obdarować więcej niż jedną osobę? To również nie jest problem. Produkty otrzymasz w jednej paczce, ale każdy z nich będzie osobno zapakowany – nie musisz o to prosić.  

pakowanie zamówień

Pakowanie zamówień – elegancko i bezpiecznie

Oprócz strony estetycznej szalenie ważne jest dla nas to, żeby produkty przychodziły do Was w idealnym stanie. Tak więc przede wszystkim każdy produkt ma określone, idealnie dobrane pod względem rozmiaru i zabezpieczenia eleganckie opakowanie. Te piękne, gotowe do wręczenia bliskim opakowania zabezpieczamy dodatkowym kartonem – rollboxem, a następnie umieszczamy je w Spadiorowym foliopaku, który zabezpiecza zamówione produkty przed wilgocią. Wystarczy więc, że zdejmiesz foliopak i karton zabezpieczający i prezent dla Ciebie lub bliskich – gotowy. 

pakowanie zamówień

Piękne opakowanie to standard, który dotyczy każdego zamówienia 

Bez względu na to, czy kupujesz produkty dla siebie, czy chcesz je podarować bliskiej osobie masz pewność, że otwieranie paczki będzie niezwykłym doświadczeniem. Opakowanie jest nieodłącznym dopełnieniem całości, a przygotowanie paczek to proces, któremu poświęcamy wiele uwagi, gdyż dbamy o wszystkie – nawet najmniejsze szczegóły. 

W Spadiorze łączymy tradycję eleganckiego pakowania z nowoczesnym podejściem do obsługi klienta, tworząc niepowtarzalne doświadczenie zakupowe. To luksus, na który może pozwolić sobie każdy z nas i bez wątpienia każdy na to zasługuje.