spadiora-pakowanie-na-prezent

Świąteczne opakowania jedwabnych produktów, czyli pakowanie na prezent

Magia Świąt zaklęta jest w małych rzeczach. To ciepłe uściski, drobne gesty, zapach świątecznych potraw i migoczące światełka choinki. To serdeczne uśmiechy bliskich, ale także prezenty w pięknych, kolorowych opakowaniach. Jednak pomysły na pakowanie prezentów nie przychodzą tak łatwo, a i samo zapakowanie upominków wymaga czasu i odrobiny zdolności manualnych. “Jak pakować prezenty?” to pytanie, które wielu osobom spędza sen z powiek i potrafi zepsuć czar świątecznych przygotowań. Znamy to uczucie i chcemy Wam go oszczędzić. Tak więc, poczuj magię Świąt wraz ze Spadiorą – gdzie pakowanie na prezent jest standardem.

Pakowanie na prezent w wersji świątecznej

Teraz otwieranie naszej paczki to moment jeszcze bardziej magiczny! Poza tym, że wszystkie zamówienia zawsze pakujemy na prezent. To obecnie wszystkie apaszki oraz jedwabne ubrania wysyłamy w pięknych sezonowych opakowaniach w najbardziej świątecznych kolorach – są to czerwone pudełka lub koperty z zieloną wstążką.

Dla nas opakowanie to nie tylko funkcjonalny element, mający chronić zawartość, ale także piękna oprawa do wyjątkowych produktów. To uzupełnienie zamówienia, wywołujące emocje i rozbudzające oczekiwania. To nasz sposób wyrażenia wdzięczności i troski o każdy szczegół Twojego świątecznego doświadczenia zakupowego. 

Wierzymy, że każdy detal ma znaczenie, a piękne opakowanie prezentowe jest naszym sposobem na podkreślenie, jak bardzo cenimy naszych Klientów. To subtelna forma przekazu, mówiąca o tym, że każdy z Was jest dla nas wyjątkowy, zasługuje na coś szczególnego. Zachwyć więc bliskich niezwykle dopracowanym prezentem. Nigdy nie było to prostsze! Ty składasz zamówienie, my zajmujemy się resztą. 

A jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda nasze klasyczne pakowanie zamówień – kliknij tutaj

pakowanie na prezent

A co z pozostałymi produktami? Jak wygląda pakowanie skarpetek na prezent?

Czy jest tu ktoś kto nigdy nie dostał w prezencie skarpetek? Nie ma wątpliwości, że są one w czołówce świątecznych upominków. Ciepłe i miłe, jednak jak najlepiej je pakować? Bez obaw, zadbamy też oto. Pakowanie skarpetek na prezent to nasza codzienność. W Spadiorze każdy produkt ma specjalnie dobrane opakowanie. Dzięki temu jest oczywiście w pełni zabezpieczony podczas transportu, ale dbamy zarazem o estetykę naszych paczek. Tak więc zamawiając nasze produkty, możesz mieć pewność, że nie tylko są one najwyższej jakości, ale również przyjdą do Ciebie zapakowane tak, że zdejmiesz ochronny foliopak i rollboxa i prezent dla Ciebie lub bliskiej osoby – gotowy.