Jedwabna apaszka w 3 codziennych stylizacjach.

Podczas naszej pierwszej sesji chcieliśmy ukazać jedwabne apaszki w codziennych stylizacjach. Pokazać naszym Klientkom, że nasze jedwabne produkty są ponadczasowe i pasują do absolutnie wszystkiego. Mogą świetnie wyglądać przewiązane we włosach, klasycznie do płaszcza czy zastępując pasek w spodniach. Jedwabna apaszka w codziennych stylizacjach to akcesorium, które odświeży Twój look i nada ciekawego charakteru.

Jedwabna apaszka to wiele możliwości noszenia i stylizowania. Chustki jedwabne mogą być noszone różnie, zależnie od rozmiaru, który wybierzesz.

Nasza gawroszka to mała apaszka w rozmiarze 53×53 wykonana z jedwabiu o splocie twill, czyli grubszego jedwabiu z obszyciem rolowanym ręcznie. To dodatek, który pasuje wielu kobietom i jest łatwy w codziennej stylizacji. Gawroszka we włosach to rozwiązanie dla tych z Was, które ponad wszystko cenią sobie oryginalne akcesoria do włosów oraz niepowtarzalne upięcia. Można ją przewiązać jako opaskę, wpleść w warkocz lub ozdobić wysoki kok.

Apaszka w większym wydaniu 90×90 daje jeszcze więcej możliwości wykorzystania jej w stylizacjach i upięciach. Na sesji użyta została jedwabna apaszka “Kobiecość” dla odważniejszych i mocniejszych stylizacji. Modelka ubrana tylko w Spadiorę w formie sukienki lub topu wyglądała zjawiskowo i czuła się bardzo komfortowo. Kochamy wykorzystanie apaszki jako oryginalne i nietuzinkowe ubranie.

Zależało nam bardzo na pokazaniu rozwiązań zarówno dla większych apaszek 90x90cm jak i gawroszek 53x53cm.

Pragniemy, aby nasze apaszki nie tylko kojarzyły się z tradycyjnym ich upięciem pod szyją. Chcemy pokazywać Klientkom apaszki w nowych odsłonach i możliwościach noszenia ich w niestandardowy i ciekawy sposób.

Poniżej jedwabna apaszka w naszych codziennych stylizacjach.

Która propozycja skradła Twoje serce?

Fotograf – Magda Hanik
Modelka, włosy, makijaż – Fash Team
Miejsce – Summer Studio, Warszawa

Pozostałe kolekcje

Następna kolekcja

Apaszka wpleciona w motyw ślubu

Zobacz