Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień powyżej 500 zł

Witamy w naszym nowym sklepie!

GLAMOUR – październik 2020

„Marta Lech‐Maciejewska wraz z marką Spadiora została nominowana do tytułu Kobiety Roku Glamour 2020 w kategorii Biznes.”

Women’s Health – październik 2020

„Do niedawna jeszcze w polskiej świadomości (apaszki) kojarzyły się z czasami i modą, którą dawno mamy za sobą. Marta miała pomysł, jak odczarować ten zły PR, i tak zrodziło się jej ukochane trzecie dziecko – marka Spadiora.”

Womens Health Spadiora apaszki

GLAMOUR – wrzesień 2020

„Moda zbyt często jest trywializowana, a ja uważam, że może mówić o ważnych rzeczach. Chcę, by kobiety odnalazły w moich projektach swoje życie.”

Glamour artykuł Spadiora

Claudia – wrzesień 2020

„Można śmiało powiedzieć, że są to projekty zaangażowane społecznie w tematykę samoakceptacji kobiet, jak również ochrony środowiska, a nawet smogu. Ich wspólnym mianownikiem jest uważność i odpowiedzialność za siebie, dbałość o relacje międzyludzkie i nasze otoczenie.”

Glamour Spadiora jedwabne apaszki z feministycznym przekazem

Ofeminin – wrzesień 2020

„Marta Lech‐Maciejewska: „Rozmawiam z kobietami w różnym wieku, bo po apaszki sięgają zarówno kobiety po dwudziestce, ale też takie po siedemdziesiątce. Dla każdej z nich tematy przedstawione na apaszkach są ważne, wywołują emocje: od radości po wzruszenie. Dlatego myślę, że historie przedstawione na apaszkach są istotne dziś i będą istotne w kolejnych dekadach.””

Ofeminin Spadiora feminizm i walka o dobre imię mody

Ofeminin – sierpień 2020

„Blogerka stworzyła apaszki o feministycznym przekazie. Jak na jedwabiu prezentują się samoakceptacja i macierzyństwo?” 

„Choć marka została stworzona „z miłości do apaszek”, w jej działaniach widoczne jest także to, że miłością możemy obdarzać nie tylko modne dodatki, ale także siebie same. Każda z apaszek porusza nieco inną tematykę, która nieobca będzie nie tylko kobietom.”

Ofeminin Spadiora apaszki z feministycznym przekazem

Glamour – sierpień 2020

„Dlaczego Spadiora jest wyjątkowa? Ponieważ każdy projekt to społeczny lub feministyczny manifest, który porusza ważne kwestie, takie jak macierzyństwo czy samoakceptacja.”

Claudia Spadiora czego uczymy się od innych kobiet

GLAMOUR – kwiecień 2020

„To najprostszy i niezaburzający spójności garderoby sposób na wprowadzenie do szafy odrobiny koloru, zwłaszcza gdy króluje w niej klasyka: biel, odcienie szarości i czerń. To również opcja dla dziewczyn ograniczonych służbowym dress code’em, który nie daje zbyt dużego pola do stylizacyjnych manewrów – mówi Marta Lech‐Maciejewska.”

Glamour Spadiora apaszki

Glamour – marzec 2020

„Jak zawiązać apaszkę? Zobacz tutorial przygotowany specjalnie dla nas przez SuperStyler!”
Tutorial przygotowany przez nas specjalnie dla Glamour.

Glamour Spadiora Jak zawiązać apaszkę

Claudia – grudzień 2019

„Chcę zachęcić kobiety do badań. Zaprojektowałam kolekcję apaszek, na których kobiety zakrywają piersi owocami. Owoce są różne, tak jak różne są nasze piersi”

Claudia artykuł Spadiora